EK SÜRE TALEBİNDE BULUNABİLİR MİYİM?

Bilmsel Araştırma Projeleri  Uygulama Uygulama Yönergesi, madde 18 gereği  "Ek süre taleplerinin sözleşmede belirtilen bitiş tarihinden en geç 1 ay önce gerçekleştirilmesi gerekir." Bu süreden sonra ek süre talebi yapılamamaktadır. Lisansüstü projelerde proje süresi bitmesine rağmen öğrencinin mezun olmaması koşuluyla ek süre talebinde bulunulabilir.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

İTÜ YARDIM İTÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ürünüdür © 2020